Днес отбелязваме една от най-значимите и драматични дати в българската история – връхна точка в националноосвободителната борба на нашия народ срещу Османската империя. 
Учениците от ПГ „Васил Левски“ почетоха събитието с тържествена програма!
В актовата зала на училището присъстваха всички учители и ученици, които станаха част от този истински празник, посветен на подвига и героизма. 

Гордеем се с нашите възпитаници, които съхраняват искрите на родолюбието и пазят жива паметта за предците ни. 
Дълбок поклон пред паметта на героите!






